Аксесоари за бижута

Продукти

Промоции Нови продукти

Аксесоари за бижута

Тръба за гривни двойна черен велур

Тръба за гривни двойна черен велур
Арт.№:  9160-30

Размер: L265x135xH200 mm

Цена: 11.00лв.